اثاث کشی ارزان و اقتصادی با راضی بار

راه هایی برای دریافت خدمات ارزان باربری و اتوبار

اثاث کشی و تعویض منزل کاری است پرهزینه. زمانی که مجموعه هزینه های مربوط به کمیسیون بنگاه معاملات املاک، نظافت محل جدید و خرید وسایل را به سرویس اتوبار و باربری بیافزاییم، اوضاع وخیم‌تر هم می شود. اما جای نگرانی نیست، ما در راضی بار همواره می کوشیم با ارائه تجارب و یافته های علمی، اسباب کشی را به یک تجربه دلپذیر و ماجراجویی هیجان انگیز بدل کنیم. به ویژه اگر در روزهای آتی بنا به تعویض منزل یا تغییر محل کار دارید، همراهی ما تا انتهای سطرهای پیش رو خالی از لطف نخواهد بود.

مقدمه؛ راه هایی برای دریافت خدمات ارزان باربری

تفاوتی ندارد که متقاضی خدمات باربری و اتوبار تهران باشید یا شهرستان، اگر شرکتی مناسب، درجه یک و کارکشته انتخاب کنید، با رعایت مطالب پیش رو به شکلی قابل ملاحظه، از هزینه های اثاث کشی خواهید کاست. علاوه بر این، سعی شده در جمع آوری مطالب، کار به شکلی پیش رود که دغدغه های ذهنی و استرس روزهای تغییر محل به حداقل میل کند.

تکنیک اول؛ بار خود را کاهش دهید

همین حالا در منزل یا دفتر کار خود به اطراف نگاه کنید. حتما وسایلی وجود دارند که یا شکسته و ازکارافتاده اند یا اینکه حداقل برای شما استفاده ای ندارند. دوست دارید آن ها را در فضای جدید خود به همین شکل داشته باشد؟ به نظر ما اینکار عاقلانه نیست. در نتیجه، زمان دل کندن فرا رسیده، آن ها بفروشید یا به نزدیک ترین خیریه حاضر در محله خود اهدا کنید. با این کار، هم بار خود را کاهش داده اید و هم سرعت اسباب کشی را ارتقا بخشیده اید. نتیجه نهایی، سرویس باربری و اتوبار را ارزان تر می کند.

تکنیک دوم؛ تاریخ اثاث کشی را تنظیم کنید

اگر مستاجر باشید این کار کمی سخت است، اما بازهم می توان با کمی چانه زنی، صاحب خانه را قانع کرد که تاریخ اسباب کشی را از روزهای پرمتقاضی، به فصل های سرد و خلوت تغییر دهد. مانند تمامی کسب و کارها، در حوزه باربری نیز به هنگام کمبود تقاضا، پیمانکار هزینه و شرایط بهتری به کارفرما پیشنهاد می کند. با این تدبیر، هزینه اثاث کشی شما به شکل قابل ملاحظه ای ارزان می شود.

تکنیک سوم؛ کمی زودتر اقدام کنید

ارتباط با شرکت باربری و اتوبار را به روز اثاث کشی موکول نکنید. پیشنهاد ما رزرو یک یا دو هفته ای است. البته، باید توجه داشته باشید تا چنین اقدامی را تنها در سامانه یک شرکت معتبر انجام دهید، زیرا اینجا ایران است و بسیار پیش می آید که افراد به حرف، تعهد و حتی امضای خود احترام نگذارند.

تکنیک چهارم؛ کمی انعطاف پذیر باشید

اگر برنامه زمانی شما اجازه می دهد، در مقابل پیشنهاد شرکت باربری و اتوبار کمی انعطاف نشان دهید. به عنوان مثال، گاهی پیش می آید که یک شرکت در ساعت مد نظر شما سفارش دارد، اما می تواند بعد از ظهر همان روز، نیروهای خود را در اعزام کند. اگر در برابر این شرایط منعطف باشید، به طور حتم تخفیفات قابل توجهی از باربری مد نظر دریافت خواهید کرد و سرویس اتوبار به معنای واقعی ارزان و اقتصادی می شود.

تکنیک پنجم؛ پیش از ثبت سفارش کار را محکم کنید

شرکت های معتبر اتوبار تهران خدمات متنوعی دارند. به عنوان مثال خود ما در باربری راضی بار بسته بندی، چیدمان، حمل و غیره را در قالب پکیج یا به صورت انفرادی در اختیار مشتری قرار می دهیم. شما به عنوان کارفرما پیش از ثبت سفارش، باید میزان خدمات مد نظر خود را اعلام کنید و متناسب با آن ها طلب پیش فاکتور کنید. با این کار، مدیریت هزینه به صورت بهینه انجام می شود (به عنوان مثال اگر بسته بندی برای شما گران تلقی شود، می توانید این قسمت را خود انجام داده و الباقی کار را به باربری بسپارید. در روی دیگر سکه، اگر در ازای افزایش مبلغی ناچیز، کار چیدمان انجام شود، دست شما در استفاده از منزل یا محیط کار جدید جلو می افتد و شاید این امر، برای شما توجیه اقتصادی داشته باشد).

تکنیک ششم؛ برای انتقال بارهای خاص مذاکره کنید

حتما می دانید که بارهای خاص کرایه مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال حمل یک پیانو یا یخچال ساید، به طور جداگانه قیمت گذاری می شود. در نتیجه، سعی کنید سوای از قیمت کلی، پیش از حضور نیروهای باربری در محل، برای یک یا دوبار خاص خود، مذاکرات را انجام دهید و چانه زنی ها را پیش ببرید. در غیر اینصورت، زمانی که کارگرها بارهای عادی را برده اند، شما ناچارید با هر قیمتی، بار خاص خود را نیز سوار کامیون کنید.

تکنیک هفتم؛ نسبت به اثاث کشی اطمینان داشته باشید

بسیار روی می دهد که بار کارفرما سالم و کامل درون کامیون است و سروقت به مقصد رسیده، اما هماهنگی های لازم برای تخلیه آن انجام نشده. این مشکل در مجتمع های بزرگ دارای نگهبانی یا شرکت های تجاری و اداری به وفور قابل مشاهده است. در نظر داشته باشید که توقف ماشین و کارگر در محل، برای شما هزینه در بردارد.

جمع بندی؛ اثاث کشی ارزان با باربری راضی بار

در نوشته حاضر کوشیدیم با ارائه نکاتی کاربردی، تا حد امکان اسباب کشی ارزان قیمتی را برای شما فراهم آوریم. به خاطر داشته باشید، تکنیک های بیان شده تنها بخشی از فوت های کوزه گری راضی بار به حساب می آید و زمانی که با ما وارد همکاری شوید، در سطوحی بالاتر اسباب رضایت شما را فراهم خواهیم آورد. مانند همیشه، مشتاقانه آماده شنیدن صدای گرمتان هستیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.  

باربری تهران

آموزش

اثاث کشی ارزاناثاث کشی ارزان در تهرانقیمت باربری تهرانقیمت باربری در تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *